Hakkımızda

Biz Kimiz?

2002 yılında kurduğumuz, RESULT markamız birçok yeni ve özel tasarımlı, müşterisine özgü tekstil ürününü iş ortaklarıyla, (müşterileriyle) buluşturarak müşterilerinin çözüm ortağı olurken, ortak fikir birlikteliğinde de bulundu. Tescilli “Result” markamız ile satışını yaptığımız ithal ürünlerimizin üretim ve kalitesini ve üretim sürecini yerinde görmek için yurt dışındaki ofislerimizin ziyaretlerini kısa periyotlara bağladık. Ürün gruplarımızdaki çeşitliliği, müşteri talepleri doğrultusunda zenginleştirmek için mamul ve yarı mamul olarak teminini sağlayıp, yurt içinde de işleyerek son kullanıcıya sunmaktayız. Çalışma anlayışımızı destekleyen en önemli faktörün dinamizmimizi sürekli kılmaktan geçtiğini biliyor ve genç, genç olduğu kadar bilgili – donanımlı çalışma kadromuzla müşterilerimizin çalışmasına direkt olarak yön verici, destekleyici ve çeşitlendirici bir şekilde katılmayı prensip edindik. Dünya piyasasında kendini sürekli yenileyen, moda sektöründe gelişimi ve değişmi yakından takip eden firmamız, müşterilerimizin ürün çeşitliliğini bu çerçevede genişletmeyi hedeflemiştir.

Misyonumuz

RESULT Aksesuar müşterilerinin çözüm ortağı olma yolunda ki çalışmalarını müşteri odaklı şekillendirerek, ürün teminini hızlı ve kaliteli bir şekilde müşterisine ulaştırmayı hedeflemek ve bu durumun sürekliliğini sağlamaktır.

Vizyonumuz

RESULT Aksesuar, yurtiçi ve yurtdışı tedarik zinciri ile hedef satış kitlesini genişleterek tescilli “Result” markasını, gelişen moda sektörü içerisinde güçlendirerek, markasına duyulan güveni daha da sağlam tesis etmeyi vizyon edinmiştir.

Çalışma Saateleri


Pazartesi:  
08.30-19:30

Salı:  
08.30-19:30

Çarşamba:  
08.30-19:30

Perşembe:  
08.30-19:30

Cuma:  
08.30-19:30

Cumartesi:
09:00-15:00

Pazar:  
Kapalı
dark_logo

Üretim ve Kalite Standartları

2002 yılında kurduğumuz, RESULT markamız birçok yeni ve özel tasarımlı, müşterisine özgü tekstil ürününü iş ortaklarıyla, (müşterileriyle) buluşturarak müşterilerinin çözüm ortağı olurken, ortak fikir birlikteliğinde de bulundu. Tescilli “Result” markamız ile satışını yaptığımız ithal ürünlerimizin üretim ve kalitesini ve üretim sürecini yerinde görmek için yurt dışındaki ofislerimizin ziyaretlerini kısa periyotlara bağladık. Ürün gruplarımızdaki çeşitliliği, müşteri talepleri doğrultusunda zenginleştirmek için mamul ve yarı mamul olarak teminini sağlayıp, yurt içinde de işleyerek son kullanıcıya sunmaktayız. Çalışma anlayışımızı destekleyen en önemli faktörün dinamizmimizi sürekli kılmaktan geçtiğini biliyor ve genç, genç olduğu kadar bilgili – donanımlı çalışma kadromuzla müşterilerimizin çalışmasına direkt olarak yön verici, destekleyici ve çeşitlendirici bir şekilde katılmayı prensip edindik. Dünya piyasasında kendini sürekli yenileyen, moda sektöründe gelişimi ve değişmi yakından takip eden firmamız, müşterilerimizin ürün çeşitliliğini bu çerçevede genişletmeyi hedeflemiştir..